27 grudnia 2023

Wigilia w przedszkolu

🎄

21 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia.Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas.Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych.Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia,śpiewamy kolędy,jemy świąteczne potrawy.Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment -Wigilia, Boże Narodzenie!! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole.Dzieci zjadły tradycyjny barszczyk i rybkę,ale i nie zabrakło świątecznych ciasteczek.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również,co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.

Mikołaj

🎅🦌

W środę 6 grudnia Przedszkolaki już od samego rana czekały na długo oczekiwanego gościa.Dzieci wsłuchiwały się w dźwięk dzwoneczków które słychać było z daleka.I już wiadomo było,że do przedszkola zbliża się nikt inny jak…..Święty Mikołaj.Wszystkie Przedszkolaki bardzo przeżyły to spotkanie, szczególnie te które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu.Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze .Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przekazał piękne prezenty,a w nich-dla każdego coś dobrego 🤗🎁

Dziękujemy Mikołaju 🎅